роботу немає. «Усі проблеми вирішуються на місцевому рівні», — запевнив В.Положишник.
Він також повідомив, що за минулий рік проведено понад 11 тис. сеансів, а це, на його думку, «економія часу та державних коштів на доставлення засудженого до суду, а також гарантування безпеки осіб, яких доставляють до суду».
Єдина, досі не вирішена, проблема — затвердження положення про взаємодію судів з установами Державної пенітенціарної служби. «Проект розроблений, погоджений Генеральною прокуратурою, думаю, найближчим часом направимо його на погодження та затвердження. Положення регламентує діяльність працівників апарату суду та працівників пенітенціарної служби. Важливо синхронізувати дії з проведення ВКЗ між судом і установами виконання покарань», — пояснив В.Положишник.
Удосконалювати та оновлювати ДСАУ обіцяє і Єдиний державний реєстр судових рішень, який «останнім часом був значно модернізований, зросла наповнюваність судовими рішеннями, окрім того, змінено пошуковий функціонал», — назвав позитивні сторони роботи щодо реєстру посадовець і повідомив, що наразі в реєстрі вміщено близько 36 млн судових рішень.
Без відхилень та збоїв, за словами В.Положишника,